top of page

Propast na konci snů

Autor: Peter F. Hamilton

Překladatel: Martin Královec

ISBN: 

brožovaná

500 stran

599,- 

Píše se rok 3326. Prázdnota, záhadné konstrukce v jádru galaxie ohrožuje existenci všeho živého. Nigela Sheldona, jednoho ze zakladatelů Společenství, navštíví Raielové, samozvaní strážci hranic Prázdnoty. Přesvědčí Nigela, aby se podílel na zoufalém plánu proniknout dovnitř. NIgel je nejspíš jediným z lidí, který jejich zoufalý a šílený plán dokáže uskutečnit. 

 

V nitru Prázdnoty Nigel zjistí, že fyzikální zákony fungují jinak a mentální schopnosti lidí jsou nerozeznatelné od magie. A také že lidé nejsou jedinými formami života, které se dokázaly do Prázdnoty dostat. Zůstali uvězněni uvnitř a vydáni na pospas mimozemskému druhem inteligentních a nemilosrdných zabijáků. Tak řečení Padlí dokáží vytvářet biologické mimikry, stávají se tak nerozeznatelnými od lidí. 

 

A přesto tito mimozemšťané mohou být klíčem k definitivnímu zničení Prázdnoty, pokud Nigel pronikne do jejich tajemství. Nemilosrdné útoky Padlých pokračují, křehká rovnováha lidského společenství mizí a propadá se do občanské války.Čas se krátí a Nigel musí rozluštit záhady Padlých dříve, než ho zabijí právě ti lidé, které se snaží zachránit.

Artboard 1 copy_2x.png

PŘIPRAVUJEME

září 2024... skoro jistě

bottom of page