top of page

Válka s Hvězdoplavcem skončila a Společenství se začíná vzpamatovávat. Stále ho sužuje nestabilita, zmatek, a především statisíce uprchlíků ze světů zničených invazí Dokonalých. Jedna z hrdinek bojů, vyšetřovatelka Paula Myo, se vrací k práci, pro kterou je geneticky profilována. Nyní ji však její neochvějná vůle prosazovat právo a spravedlnost přivádí nečekaně do nesnází, občané Společenství totiž touží zapomenout na válečné zločiny.

Wilson Kime přesvědčí zklamanou a znechucenou Paulu Myo k cesta na zapadlou, ale rychle se rozvíjející, planetu Menard, kde dochází k nevysvětlitelným útokům na pokojené osadníky. Zde může naplno rozvinout své schopnosti, odhalit příčiny tajemných nájezdů na usedlosti, a zabránit evakuaci planety.

Stojí za agresí zvláštní druh mimozemských bytostí? Xenobilogický výzkum na Menardu je shledal mírnými a neiteligentními. Nevysvětlitelné události však vyvolávají nepříjemnou otázku, zda se vědci se mohli mýlit. Zda se neopakuje historie indiánských kmenů na ostrově Manhattan.

Manhattan naruby

Autor: Peter F. Hamilton

Překladatel: Martin Královec

e-book

ZDARMA

Manhattan_obálka_01.png
příběh ze světa Společenství zcela zdarma pro všechny čtenáře Petera F. Hamiltona
Manhattan_obálka_01.png
manhattan.jpg
Manhattan_obálka_název bílý.png

Válka s Hvězdoplavcem skončila.

Společenství touží zapomenout.

Paula Myo musí najít nové uplatnění

pro své výjimečné schopnosti.

Peter F. Hamilton

bottom of page